Банковские новости Украины и мира

РУБРИКИ

НОВОСТИ БАНКОВ

АРХИВ 

СПРАВОЧНАЯ

РЕКОМЕНДУЕМ

13 ОКТЯБРЯ

15:40 | Украина | UABanker.net

Банк "Демарк"- переможець конкурсу "НСМЕП - 10 крокiв до успiху"

З приводу десятирiччя початку впровадження НСМЕП, у вереснi цього року Нацiональним Банком України був проведено конкурс "НСМЕП - 10 крокiв до успiху", для визначення кращих фiнустанов у НСМЕП, за пiдсумками якого Банк "Демарк" був нагороджений почесним знаком та Дипломом "За вагомий внесок у розвиток НСМЕП у Пiвнiчному регiонi"

Банк "Демарк" - один з перших банкiв м. Чернiгова, який прийняв активну участь в програмi Нацiонального банку по розвитку нацiональної платiжної картки, з початку її впровадження. На сьогоднi Банк "Демарк" є безумовний лiдер по емiсiї та обслуговуванню нацiональних платiжних карток в Чернiгiвському регiонi.

Сьогоднi Банк "ДЕМАРК" широко використовує картки НСМЕП в зарплатних проектах, яких реалiзовано бiльш 260, емiтовано 100,0 тисяч нацiональних платiжних карток, обслуговування зарплатних проектiв з пiдприємствами та установами за допомогою нацiональних платiжних карток НСМЕП - це одне з перспективних напрямкiв роботи банку.

Власники платiжних карток НСМЕП Банку "Демарк" мають можливiсть використовувати платiжну картку не тiльки в якостi "зарплатної" для отримання заробiтної плати, пенсiй, стипендiй соцiальних виплат, вiдрядних, та iнших виплат, а i як "розрахункову" для проведення безготiвкових розрахункiв в торгiвельнiй мережi для оплати будь- яких послуг та покупок в магазинах або комунальних послуг у тому числi i через Iнтернет та "кредитну" - власники карток, якi отримають заробiтну плату у Банку "Демарк" мають можливiсть отримати "картковий кредит" до 10,0 тис.грн строком до 2-х рокiв.

Клiєнти банка, якi зберiгають грошi на вкладних рахунках отримають вiдсоткiв за вкладом, на платiжну картку. Крiм того картка є джерелом отримання додаткового доходу, який нараховується щомiсячно на залишок коштiв, якi знаходяться на картковому рахунку.

Банком "Демарк" розроблена i реалiзована соцiальна програма для пенсiонерiв, у рамках якої здiйснюється пiльгове вiдкриття i обслуговування пенсiйних рахункiв, для цього потрiбно лише заповнити заяву в будь якому вiддiленнi банку, пенсiонерам якi отримають пенсiї в Банку "Демарк" нараховуються пiдвищенi вiдсотки. Клiєнтам банку платiжнi картки надаються безкоштовно та без абонентської плати, зняття готiвки у вiддiленнях та банкоматiв банку також без будь-яких комiсiй. За бажанням власника з карткового рахунку можуть здiйснюватись будь-якi фiксованi щомiсячнi платежi або погашення кредиту, а iнформацiя про рух коштiв по картковому рахунку може надаватись SMS-повiдомленнями.

Для установ, органiзацiй, пiдприємцiв Банк "Демарк" пропонує оформлення корпоративних платiжних карток, впровадження "зарплатних проектiв", встановлення торгiвельних термiналiв для проведення безготiвкових платiжiв за товари або послуги.

Разом з Нацiональним Банком України та iншими учасниками НСМЕП, Банк "Демарк" сприяє подальшому розвитку Нацiональної платiжної системи i розширенню можливостей застосування нацiональної платiжної картки та реалiзацiї проектiв соцiального характеру серед студентiв, запровадження адресної соцiальної допомоги населенню у тому числi на оплату житлово-комунальних послуг, проектiв транспортної картки та картки медичного страхування. Незабаром буде запропонована технологiя мобiльного платiжного iнструменту, як додатку НСМЕП та оператора мобiльного зв"язку.Октябрь 2010

Пн

Вт

Ср

Чт

Пт

Сб

Вс

.

.

.

.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

РЕКЛАМА

© UABanker.net, 2000-2023 | О сайте | Партнеры |
При полном или частичном использовании материалов
гиперссылка на uabanker.net обязательна.
Автоматизированное извелечение информации сайта запрещено.